05.07.2024 11:09 СОЦІО

4 липня у селі Новоселиця місцеві жителі врятували маленьке оленятко від неминучої загибелі. За тваринкою гналися собаки і без втручання людей її життя могло б закінчитися трагічно.
Спільними зусиллями вдалося відігнати собак і врятувати тваринку від смертельної загрози. Після порятунку її було передано до НПП «Синевир». Тут оленятко отримає медичну допомогу та набереться сил, після чого його випустять назад у дику природу, де воно зможе продовжувати свій природний життєвий цикл.
Національний природний парк “Синевир”
