Про це повідомляє депутат Ужгородської міськради Віталій Глагола.

“Мер Ужгорода Богдан Андріїв планує призначити людину Ратушняка, який “погорів” на хабарі у $8 тисяч, на «хлібну» посаду у міськраді.

Мова йдем про Ігора Барчана, який у час  коли очолював Управління земельних ресурсів у Закарпатській області. Тоді, у 2010 році, чиновник вимагав від ужгородського підприємця 8 тисяч доларів.

Зараз вже стажується у Ужгородській міськраді. Йому вручена підозра, але це не стримує мера Богдана Андріїва від призначення чоловіка в Управління архітектури, який має очолити там одну з найбільш «хлібних» посад.

Затримували начальника управління в його кабінеті співробітники СБУ. Гроші йому вручав приватний підприємець, який клопотав перед чиновником за виготовлення державного акту на право власності на землю. Як повідомив нам співробітник однієї зі структур сфери земельних відносин, чиновник брав хабарі неодноразово. Хабарі брав і коли був на посаді начальника міського управління земельних ресурсів.

В обласне управління Ігор Барчан перейшов у березні 2010 року. До того працював начальником Ужгородського міського управління земельних ресурсів.

Як подейдують в кулуарах ради Богдан Андріїв, який наразі очолює усі корупційні схеми у міській раді, взяв у Барчана $30 000 за затвердження на цій посаді”, – пише депутат.

Нагадаємо, що днями прокуратура Закарпатської області оголосила підозру і повідомила офіційно, що клопотатиме про відсторонення ід посади керівника цього ж управління Олега Боршовського.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *