Про це редакції Groza-news повідомили відвідувачі термального комплексу “Косино”, що знаходиться на Берегівщині.
За словами відвідувачів, у комплекс увірвалося кілька десятків чоловіків у балаклавах і під дулами автоматів змусили всіх відвідувачів, у тому числі і дітей та жінок вийти з саун та процедурних кабінетів. Після цього люди спакували у свій автомобіль двох чоловіків та вивезли їх у невідомому напрямку.
Як вдалося з`ясувати нашій редакції, до комплексу навідалися працівники Ужгородського ТЦК на чолі з військкомом Ігорем Тищуком. Вони вирішили у такий спосіб вручити повістки відпочиваючим.
Наше джерело також повідомила про схожі “рейди” працівників ТЦК у інші оздоровчі заклади області у Мукачівському та Хустському районах.

[…] Нагадаємо, що раніше у мережі оприлюднили відео та фотоматеріали, на яких працівники ОТЦК вручають повістки у спортивних залах області та у Санаторному комплексі «Косино». […]