Із власних джерел Groza-News cтало відомо, що сьогодні на засідання сесії міської ради планують прийти військкоми та показово роздавати депутатам повістки.

Кілька днів тому таку саме акцію військкоми провели у Львівській обласній та міській радах. Швидше за все такий крок спрямований на те аби створити ілюзію, що недоторканних у мобілізації немає. Кажуть, що це піар-акція, бо у суспільства вже давно є запитання, а чому депутатів ніхто не забирає. Це викликає негатив у людей. Інформацію також підтверджують окремі місцеві ТГ-канали, наближені до міського голови Богдана Андріїва.

Один коментар до “Депутатам Ужгородської міської ради роздадуть повістки”

Залишити відповідь