Джерела Groza-news в Ужгородській міській раді повідомляють, що новий-старий міський голова Богдан Андріїв має намір об’єднати відділ землекористування і управління архітектури в один Департамент.

Цей укрупнений структурний підрозділ має отримати необмежені функції. Під виглядом оптимізації роботи міської ради, за словами нашого джерела, створюється, фактично, структура, яка даватиме добро або недобро на дозволи, пошук ділянки, її оформлення, розробка детального плану, погодження проектів і видача містобудівних умов і обмежень та здачу в експлуатацію .

Новий Департамент мають очолити або радник Богдана Андріїва Ростислав Приходько, якого лобіює особисто Андріїв, або головний архітектор Ужгорода Олег Боршовський (креатура Анатолія Ковальського).

Прогнозовано, б’єднання таких повноважень в одному повністю підконтрольному меру і забудовникам органі, може призвести до диктату великих будівельних фірм у містобудівній галузі Ужгорода і до численних конфліктів з інтересами громади.

В Ужгородській міській раді офіційно цю інформацію не підтвердили. Проєкту рішення про новий підрозділ поки також немає у переліку на сайті міської ради. Відомо також, що 8 грудня на першому установчому засіданні оновленої Ужгородської міської ради таке рішення не прийматиметься. Не виключено, що мер приберіг його ужгородцям “під ялинку”.

Читайте Groza-news в Telegram Читайте Groza-news y Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *